Olej napędowy

Dostarczany przez naszą firmę olej napędowy, spełnia rygorystyczne normy jakościowe, zarówno krajowe, jak i unijne. Zapewniamy, że pochodzi wyłącznie od polskich producentów nie tylko ze względu na wysoką jakość, ale i dbałość o rozwój Polskiej Gospodarki poprzez promowanie Naszych Polskich produktów.
 

Zakup oleju napędowego odbywa się w systemie kontraktowym, bezpośrednio od producenta. Transport do naszych klientów realizowany jest nowoczesnymi własnymi cysternami (ekologiczny systemem hermetyzacji, legalizowane urządzenia dystrybucyjne, elektroniczny system monitoringu).

Firma EuroDorex nie magazynuje oferowanego do sprzedaży oleju napędowego, pobiera go bezpośrednio z magazynów producenta, co pozwala zachować jego właściwości. Prowadzenie współpracy na wyżej wymienionych zasadach zapewnia utrzymanie optymalnej proporcji między ceną a jakością oraz daje pełne bezpieczeństwo biznesowe naszym kontrahentom.
 

Gwarantujemy, że hurtowy zakup oleju napędowego pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również czas – tankowanie przebiega szybko i sprawnie. Natomiast unikalna formuła oleju napędowego pozwala na lepsze osiągi, jednocześnie obniżając koszty eksploatacji silnika oraz skutecznie go chroniąc. Świetnie sprawdza się w silnikach wysokoprężnych, wyposażonych w samoczynny zapłon. Ponadto, olej napędowy jest przyjazny dla środowiska - posiada minimalną zawartość siarki. Stosowanie naszego oleju napędowego, przyczynia się do ograniczenia emisji siarki w spalinach, dzięki czemu spełnia wszelkie wymogi europejskie w tym zakresie.
 

Zalety oleju napędowego są dobrze znane zarówno kierowcom samochodów ciężarowych, jak i osobowych, głównie ze względu na zawartość substancji aktywnych, które skutecznie chronią silnik np. przed korozją. Dodatkowo zapewniamy, że samochód zatankowany olejem napędowym będzie zawsze bardziej ekonomiczny, o czym się przekonacie niedługo po zatankowaniu w naszej hurtowni paliw.
 

Więcej informacji o współpracy można uzyskać bezpośrednio w biurze firmy lub za pośrednictwem przedstawicieli handlowych.