Oferta

Oferta "Twoja Własna Stacja Paliw" skierowana jest do firm posiadających własny park maszynowy lub flotę pojazdów do napędu których używany jest silnik diesla i obejmuję kompleksową obsługę w zakresie gospodarki paliwowej.
System ten łączy szereg usług występujących zazwyczaj oddzielnie w jedną zwartą usługę zapewnidostarczamy paliwo własnym transportemającą pełen komfort i bezpieczeństwo.

 

Zakres oferty:

 1. Dwupłaszczowy zbiornik  wyposażony w układ dystrybucji paliwa.
 2. Zapewnienie ciągłości dostaw oleju napędowego.
 3. Usługi serwisowe dla eksploatowanych zbiorników i dystrybutorów.

 

Jak współpracujemy:

 1. Dopasowujemy pojemność i wyposażenie zbiornika do potrzeb Firmy, uzgadniamy zasady i warunki przyszłej współpracy, podpisujemy stosowne umowy.
 2. Dostarczamy zbiornik wraz z dystrybutorem na wskazany adres. Tankujemy paliwo, sprawdzamy poprawność działania urządzenia. Przeprowadzamy szkolenie w zakresie użytkowania.
 3. W sposób systematyczny monitorujemy stan techniczny zbiornika i dystrybutora, dokonujemy na bieżąco niezbędnych napraw, co rocznie wykonywana jest kalibracja urządzeń wydających paliwo.
 4. W przypadku zmiany zapotrzebowania na olej napędowy wymieniamy użytkowany zbiornik na zbiornik odpowiadający aktualnej potrzebie (nie wiąże się to z koniecznością zmiany umowy).
 5. Udostępniamy naszym klientom możliwość korzystania z portalu internetowego (szeroki zakres aktualności i porad nie tylko dla branży paliwowej !).

 

Dlaczego ta oferta jest atrakcyjna:

 1. Brak konieczności inwestycji środków finansowych w zakup zbiornika wraz z dystrybutorem (zbiorniki znajdują się w grupie szóstej środków trwałych i podlegają 10% amortyzacji oznacza to brak możliwości jednorazowego zaliczenia w koszty prowadzonej działalności gospodarczej).
 2. Zapewniamy bezpłatny serwis i Kalibracje eksploatowanych zbiorników i dystrybutorów .
 3. Dostarczamy paliwo najwyższej jakości tylko krajowych producentów .
 4. Gwarantujemy pełną odpowiedzialność za nienaganną jakość paliwa na każdym etapie dystrybucji . Od producenta do twojego zbiornika (system monitoringu cystern, plombowanie zbiorników)
 5. Zapewniamy bezpieczeństwo podatkowe dla wszystkich naszych transakcji .