Oferta

Oferta "Twoja Własna Stacja Paliw" skierowana jest do firm posiadających własny park maszynowy lub flotę pojazdów do napędu których używany jest silnik diesla i obejmuję kompleksową obsługę w zakresie gospodarki paliwowej.
System ten łączy szereg usług występujących zazwyczaj oddzielnie w jedną zwartą usługę zapewnidostarczamy paliwo własnym transportemającą pełen komfort i bezpieczeństwo.
Zakres oferty:
1) Dwupłaszczowy zbiornik  wyposażony w układ dystrybucji paliwa.
2)
Zapewnienie ciągłości dostaw oleju napędowego.
3)
Usługi serwisowe dla eksploatowanych zbiorników i dystrybutorów.
Jak współpracujemy:
1) Dopasowujemy pojemność i wyposażenie zbiornika do potrzeb Firmy,
uzgadniamy zasady i warunki przyszłej współpracy, podpisujemy stosowne umowy.
2) Dostarczamy zbiornik wraz z dystrybutorem na wskazany adres. Tankujemy paliwo, sprawdzamy poprawność działania urządzenia. Przeprowadzamy szkolenie w zakresie użytkowania.
3) W sposób systematyczny monitorujemy stan techniczny zbiornika i dystrybutora, dokonujemy na bieżąco niezbędnych napraw, co rocznie wykonywana jest kalibracja urządzeń wydających paliwo.
4) W przypadku zmiany zapotrzebowania na olej napędowy wymieniamy użytkowany zbiornik na zbiornik odpowiadający aktualnej potrzebie (nie wiąże się to z koniecznością zmiany umowy).
5) Udostępniamy naszym klientom możliwość korzystania z portalu internetowego (szeroki zakres aktualności i porad nie tylko dla branży paliwowej !).
Dlaczego ta oferta jest atrakcyjna:
1) Brak konieczności inwestycji środków finansowych w zakup zbiornika wraz z dystrybutorem (zbiorniki znajdują się w grupie szóstej środków trwałych i podlegają 10% amortyzacji oznacza to brak możliwości jednorazowego zaliczenia w koszty prowadzonej działalności gospodarczej).
2) Zapewniamy bezpłatny serwis i Kalibracje eksploatowanych zbiorników i dystrybutorów .
3) Dostarczamy paliwo najwyższej jakości tylko krajowych producentów .
4) Gwarantujemy pełną odpowiedzialność za nienaganną jakość paliwa na każdym etapie dystrybucji . Od producenta do twojego zbiornika (system monitoringu cystern, plombowanie zbiorników)
5) Zapewniamy bezpieczeństwo podatkowe dla wszystkich naszych transakcji .