O Firmie

EuroDorex to firma z ponad dwudziestoletnią tradycją w zakresie hurtowej sprzedaży paliw płynnych.

Flota transportowa


Tak długie doświadczenie pozwoliło na wypracowanie oryginalnych rozwiązań handlowych, mających na celu systematyczny wzrost zadowolenia kontrahentów. Za naszym pośrednictwem możecie Państwo hurtowo zaopatrzyć się w paliwa na terenie zarówno całego województwa Mazowieckiego, jak i części województwa Warmińsko-mazurskiego i Podlaskiego. Dysponujemy własnym nowoczesnym taborem autocystern o zróżnicowanej pojemności, co sprawia, że nasza firma jest atrakcyjnym partnerem, gwarantującym wszystkim kierowcom i kontrahentom spory komfort tankowania.

Wszystkie cysterny są wyposażone w legalizowane urządzenia wydające i specjalistyczny system monitoringu. Dla wygody naszych klientów dysponujemy możliwością elektronicznej obsługi dokonywanych transakcji handlowych.

Oprócz zajmowania się hurtową sprzedażą paliwa, jesteśmy również jedną z czołowych firm w zakresie dystrybucji produktów firmy Kingspan. Są to przenośne systemy magazynowania i dystrybucji oleju napędowego. Zbiorniki FuelMaster i TruckMaster.

Naszą znaczącą pozycję rynkową zawdzięczamy zarówno wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, jak i dobrej jakości obsługi klienta oraz elastycznością w zaspokajaniu jego potrzeb i oczekiwań.


przygotowanie następnej umowyNie ustajemy w ciągłym doskonaleniu naszych działań handlowych i logistycznych, a wysiłek ten pozwala postrzegać nasza firmę jako pewnego i solidnego partnera biznesowego, który oferuje atrakcyjne ceny hurtowe paliw.
W codziennej pracy dążymy do pełnej wiarygodności naszej i naszych kontrahentów. Ich zaufanie i zadowolenie są priorytetem wszystkich naszych działań. Mogą się Państwo przekonać o tym podejmując z nami współpracę.


Prosimy o zapoznanie się z zawartością naszego serwisu internetowego i zaproszenie naszego przedstawiciela celem omówienia programu „Twoja Własna Stacja Paliw” i przygotowania skrojonej na Państwa miarę oferty współpracy.

Aktualne ceny hurtowe paliw mogą Państwo sprawdzić w dziale Aktualności, a w dziale Oferta można znaleźć informacje o oleju napędowym, opałowym oraz zbiornikach.