Aktualności/Ceny paliw

Ceny paliw

obowiązujące od dnia 22-02-2019

Ceny hurtowe paliw Loko magazyn producenta

Rodzaj paliwa

Cena

Olej Napędowy

4061.00

Olej Napędowy Grzewczy
(Olej Opałowy)

2704.00

Benzyna Pb95

3741.00

Ceny archiwalne wraz z wykresami znajdziesz w Strefie Klienta
Ceny netto w (PLN/m3) za  objętości  w temperaturze referencyjnej 15 st.C, zawiera: podatek akcyzowy, opłatę paliwową, opłatę zapasową,opłatę emisyjną, według  stawek obowiązujących w dniu publikacji.
Podane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej, pochodzą ze strony internetowej producenta paliw .

uwaga na tanie paliwo!

08.02.2017 uwaga na tanie paliwo!

 Prokuratura Regionalna w Białymstoku prowadzi śledztwo dotyczące zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się wyłudzaniem VAT w związku z wprowadzaniem do obrotu na terenie Polski paliw płynnych. Wyliczenia dokonane przez UKS w Białymstoku wskazują, że na przestępczej działalności grupy przestępczej Skarb Państwa stracił ponad 700 milionów złotych.

więcej
Dodatki do paliwa, czyli jak sobie radzić zim

07.02.2017 Dodatki do paliwa, czyli jak sobie radzić zim

Zima jest dość wymagająca dla naszych silników, dlatego poza wysokiej jakości olejem napędowym, warto zainteresować się specjalnymi dodatkami do paliwa.

więcej
Ceny paliw spadają, alarm odwołany

27.01.2017 Ceny paliw spadają, alarm odwołany

Noworoczne prognozy cen paliw nie napawały przesadnym optymizmem, ale na szczęście skończyło się na strachu. Mówiło się nawet o 5 złotych za litr, więc taka wizja na razie się oddalił.  Co czeka nas zatem na rynku paliwowym? O tym dzisiaj na blogu. Zapraszamy!

 

więcej
Własny zbiornik na olej napędowy. Jak uniknąć wielu formalności?

20.01.2017 Własny zbiornik na olej napędowy. Jak uniknąć wielu formalności?

Własny zbiornik na olej napędowy – tak zdążyliśmy wiele razy wspomnieć – to gwarancja wielu korzyści. Komfort, oszczędność i kontrola to tylko najważniejsze z nich, a może być ich jeszcze więcej, jeśli unikniemy dodatkowych formalności, które mogłyby utrudnić decyzję o zakupie zbiornika na paliwo.

więcej

FTHU EuroDorex
paliwa@eurodorex.pl

© EuroDorex - All Rights Reserved

Ostatnia aktualizacja strony: www.eurodorex.pl