Aktualności/Ceny paliw

Ceny paliw

obowiązujące od dnia 22-02-2019

Ceny hurtowe paliw Loko magazyn producenta

Rodzaj paliwa

Cena

Olej Napędowy

4061.00

Olej Napędowy Grzewczy
(Olej Opałowy)

2704.00

Benzyna Pb95

3741.00

Ceny archiwalne wraz z wykresami znajdziesz w Strefie Klienta
Ceny netto w (PLN/m3) za  objętości  w temperaturze referencyjnej 15 st.C, zawiera: podatek akcyzowy, opłatę paliwową, opłatę zapasową,opłatę emisyjną, według  stawek obowiązujących w dniu publikacji.
Podane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej, pochodzą ze strony internetowej producenta paliw .

Paliwo rolnicze – przechowywanie

12.04.2017 Paliwo rolnicze – przechowywanie

Ostatnio na tapecie jest temat przechowywania paliwa przez rolników, który nie jest do końca jasny i trudno uzyskać jednoznaczną odpowiedź. Dlatego postanowiliśmy zająć się tym problemem.

więcej
Ceny paliw. Co czeka nas przed świętami?

06.04.2017 Ceny paliw. Co czeka nas przed świętami?

Powoli zaczynamy odczuwać na własnym portfelu koniec obniżek cen paliw. Wyhamowały dość znacznie do tego stopniu, że nie tylko kierowcy zaczęli się skarżyć, ale również… klienci linii lotniczych.

więcej
ustawa pakiet transportowy

03.04.2017 ustawa pakiet transportowy

 31 marca br. Prezydent podpisał ustawę z dnia 9 marca 2017 r. o systemie monitorowania drogowego przewozu towarów
Celem ustawy jest określenie zasad systemu monitorowania drogowego przewozu tzw. towarów wrażliwych oraz określenie odpowiedzialności za naruszenie obowiązków związanych z tym przewozem. Za towary wrażliwe ustawa uznaje m. in. paliwa silnikowe i ich pochodne, paliwa opałowe, oleje smarowe i preparaty smarowe, które mogą być wykorzystane jako dodatki do paliw silnikowych, wyroby zawierające alkohol etylowy (odmrażacze na bazie alkoholu etylowego, rozcieńczalniki i rozpuszczalniki), alkohol etylowy całkowicie skażony, susz tytoniowy, biokomponenty oraz oleje rzepakowe

 

więcej

30.03.2017 Jazda na rezerwie? Sprawdź zagrożenia

Jazda samochodem na dłuższych trasach może być przyjemnością, ale musimy pamiętać o systematycznym tankowaniu, aby nie jechać "na rezerwie", bo w ten sposób szkodzimy samochodowi.

więcej

FTHU EuroDorex
paliwa@eurodorex.pl

© EuroDorex - All Rights Reserved

Ostatnia aktualizacja strony: www.eurodorex.pl