Aktualności/Ceny paliw

Ceny paliw

obowiązujące od dnia 22-02-2019

Ceny hurtowe paliw Loko magazyn producenta

Rodzaj paliwa

Cena

Olej Napędowy

4061.00

Olej Napędowy Grzewczy
(Olej Opałowy)

2704.00

Benzyna Pb95

3741.00

Ceny archiwalne wraz z wykresami znajdziesz w Strefie Klienta
Ceny netto w (PLN/m3) za  objętości  w temperaturze referencyjnej 15 st.C, zawiera: podatek akcyzowy, opłatę paliwową, opłatę zapasową,opłatę emisyjną, według  stawek obowiązujących w dniu publikacji.
Podane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej, pochodzą ze strony internetowej producenta paliw .

Uwaga! Pakiet Transportowy zostanie przyjęty przez Sejm

07.03.2017 Uwaga! Pakiet Transportowy zostanie przyjęty przez Sejm

Po wprowadzeniu przez Senat 11 poprawek pakiet przewozowy trafił do Sejmu jest to czyli kolejna regulacja, której celem jest uszczelnienie systemu podatkowego. Uchwalona ustawa przewiduje monitorowanie drogowego przewozu towarów często będących przedmiotem nieprawidłowości w rozliczeniu podatku VAT i akcyzowym. Nowe rozwiązania mają wejść w życie 14 dni od ogłoszenia (prawdopodobnie nastąpi to na początku kwietnia 2017 roku

 

więcej
Modernizacja instalacji grzewczej – walka o czyste powietrze

27.02.2017 Modernizacja instalacji grzewczej – walka o czyste powietrze

W jaki sposób modernizacja instalacji grzewczej wpływa na czystość powietrza? O tym możecie przeczytać w najnowszym artykule na naszym blogu. Zapraszamy!

 
więcej
Paliwo coraz droższe, ale tylko chwilowo?

17.02.2017 Paliwo coraz droższe, ale tylko chwilowo?

W ostatnich tygodniach jesteśmy świadkami znacznych podwyżek na stacjach paliw (najdrożej od 2015 roku), zarówno benzyny, jak i oleju napędowego. Trend ma się jednak odmienić, bowiem w USA dochodzi do zwiększenia zapasów ropy naftowej. 

więcej
Jak jeździć Dieslem? Poradnik dla kierowców

13.02.2017 Jak jeździć Dieslem? Poradnik dla kierowców

Obraz współczesnego Diesla znacznie odbiega od stereotypowego dyszącego silnika, który ciągle się psuje i jest – delikatnie mówiąc – mało ekonomiczny. Dzisiaj coraz więcej kierowców stoi za nim murem, nie tylko ze względu na niskie ceny. 

 

więcej

FTHU EuroDorex
paliwa@eurodorex.pl

© EuroDorex - All Rights Reserved

Ostatnia aktualizacja strony: www.eurodorex.pl